loading

Будинку за адресою Верхня Горова, 131 уже понад сорок років. Та йому можуть позаздрити мешканці інших багатоповерхівок. Усе – завдяки співвласникам цієї багатоквартирки, які створили свій будинковий комітет і контролюють усі заявки.

– Якщо говорити точно, то нашому будинку 41 рік. За цей час більшість його комунікацій зносилися й потребують ремонту різної складності. Ми з мешканцями зрозуміли, що стан нашої багатоквартирки багато в чому залежить від успішної співпраці з управлінською компанією. Тому мешканці створили свій будинковий комітет, який веде облік необхідних робіт, подає заявки до «Нової якості» та обов’язково контролює їхнє виконання, – розповідає голова комітету будинку Верхня Горова, 131 Людмила Конарєва.

Пані Людмила добре знає начальника дільниці, майстра по роботі з населенням та навіть може назвати не лише прізвище, а й по батькові слюсарів й електромонтерів, які приходять на виклики.

– Начальник нашої дільниці Валентин Іванович завжди допомагає нам у вирішенні нагальних питань. А майстер по роботі з населенням Світлана Сельвестрова – частий гість у нашому дворі. Вона постійно цікавиться запитами, – каже пані Людмила. – Узагалі заявки ми подавали різні.  Наприклад, потрібно було ліквідувати пориви на мережах. Слюсарі компанії оперативно приїхали та замінили зношені деталі, із роботою впоралися якісно. Останнім часом нам доводилося користуватися й послугами аварійної служби компанії. Теж залишилися задоволені оперативністю бригади. У  квітні вийшло з ладу покриття на даху нашого будинку, і «Нова якість» терміново його полагодила. До речі, це було дуже своєчасно, бо потім почалися затяжні дощі. Так само швидко встановили новий насос у бойлерній будинку.

Будинковий комітет веде облік усіх робіт, які здійснюються в їхній багатоквартирці. І нині всі заявки з Верхньої Горової, 131 виконані.  

– Усі працівники «Нової якості», з якими нам довелося працювати, –  це професіонали своєї справи, відповідальні та чемні. І ми сподіваємося, що наша плідна співпраця з управлінською компанією «Нова якість» буде лише покращуватися, – упевнена Людмила Конарєва.

Нагадаємо, торік ця багатоповерхівка брала участь у нашому конкурсі на кращу клумбу.