loading

«Напишіть про вашого двірника». Із таким проханням управлінська компанія звернулася до мешканців у соціальній мережі Фейсбук. Більше тижня містяни писали історії про своїх двірників, дякували їм за роботу, а інколи сварили. Усі коментарі управлінець врахував і привітав премією тих, про кого написали найбільшу кількість позитивних відгуків. Обрали трійку переможців.

Засновник групи управлінських компаній «Нова якість» Андрій Бортник говорить, що такий конкурс-опитування організували вперше, але не востаннє. Мешканці повинні були зазначити будинок та написати позитивний чи негативний відгук про двірника.

– Нам важливо отримувати зворотній зв’язок  від мешканців. Тому такий конкурс –  це якраз можливість із перших уст отримати інформацію про роботу наших двірників. Звісно, їхню працю практично щодня й так перевіряють майстри по роботі з населенням. Також поскаржитися чи похвалити свого двірника можна, зателефонувавши до нашого кол-центру. Утім ми вирішили запитати в містян прямо й отримали більше сотні коментарів, –  каже  Андрій Бортник. –  Ми були здивовані, адже містяни не лише писали, як двірники облагороджують їхні двори, а й навіть знали їхні імена та прізвища. Було відчутно, що люди  вболівали за своїх двірників. Мені як керівнику було дуже приємно це читати.

Беззаперечним лідером став двірник із 11-річним досвідом Михайло Бойченко. Він прибирає поблизу кількох будинків на вулиці Євгена Кухарця.

Ось кілька відгуків про нього: «Дуже сумлінна та приємна людина. Працює в будь-яку пору року. Завжди з усмішкою», «Він відповідально ставиться до своєї роботи й привітний до людей. Навіть листя, яке восени падає з дерев, обтрушує потім з машин», «Окрім чистого двору, ще й побажання гарного дня від нього отримуємо», «У будь-яку пору року наш дядя Міша завжди на посту. А чистота нашого двору завжди приємно радує око». Це лише невелика частина тих позитивних відгуків, які писали про Михайла Бойченка.

Сам пан Михайло говорить, що в його роботі важлива самодисципліна та бажання працювати. Це правило він застосовує щоразу, виходячи на роботу.

Чоловік був приємно вражений, що про саме про нього написали найбільше хороших відгуків.

Двірник повинен любити людей, чистоту, порядок та землю. Це життєві позиції Валентини Кузьменко, яка посіла друге місце в конкурсі двірників. Вона прибирає біля дев’яти будинків у центрі міста.  Мешканці кажуть, що якраз Валентина Іванівна змінила їхні прибудинкові території. Біля під’їздів стало чисто. Та не всі знають життєву історію пані Валентини. Жінка – переселенка з Донеччини. Живе в селі під Черкасами, а щоб добратися вранці на роботу (нагадаємо: робочий день двірника розпочинається о 6 ранку – ред.), вона прокидається о пів на третю ночі. І так щодня.

– Я отримую насолоду від того, що біля будинків, де прибираю, чисто та охайно. А  ще приємніше, коли чую від мешканців, що і їм теж подобається. Щодо конкурсу я навіть не думала, що про мене щось писатимуть. Тож тепер вдячна всім. І ще більше старатимуся прибирати, – говорить Валентина Кузьменко.

Багато позитивних коментарів  отримав Олександр Шестов, який облагороджує п’ять будинків по вулиці Гоголя. Олександр посів третє місце.

В управлінській компанії не оминули й обурливі відгуки про двірників. Таких, щоправда, було лише кілька. Майже в усіх випадках обурливі коментарі не підтвердилися.