loading

Багатоповерхівка на Вернигори, 22 вже повністю з газом. 23 жовтня до газопостачання тут підключили останні вісімнадцять квартир.

Нагадаємо, без газу мешканці 171 квартири опинилися місяць тому, його відключили через напругу на газопроводі. У таких випадках ПАТ «Черкасигаз» відключає будинок повністю.

– Відновлює газопостачання також «Черкасигаз». Та для цього є кілька передумов. Одна з яких – наявність у кожній квартирі індивідуальних договорів на обстеження газового обладнання. Вкотре нагадаю, що укладати таку угоду власники квартир можуть з будь-якою сертифікованою компанією. Та змість того, щоб обстежити газові прилади, мешканці будинку повірили політикам-популістам, які скористалися ситуацією перед виборами і навіть піддурювали перекривати дорогу. Але, як бачимо, це не допомогло, – каже технічний директор ТОВ «Нова якість «Газ-Сервіс» Григорій Беспалов.

Відновлювати газопостачання у 9-поверхівці розпочали по стояках на початку жовтня, коли частина мешканців уклали індивідуальні угоди. Спершу газ з’явився у 61 квартирі.

До деяких помешкань для обстеження газового обладнання потрапляти довелося разом з поліцією. Це ті квартири, де ніхто не проживає і відсутній зв’язок з власниками.

На сьогодні ж всі квартири вже з блакитним вогником. За словами Григорія Беспалова, 97 відсотків мешканців для обслуговування своїх газових плит обрали якраз «Газ-Сервіс».

– Відновити газопостачання можна було б і раніше. Але процес гальмували дванадцять квартир, які ні з ким не поспішали укладати угоди, – зауважує Григорій Беспалов. – Водночас я закликаю містян не зволікати і також обирати компанію, яка буде обстежувати ваші газові прилади у квартирах.