loading

 

Зробити фото квітника біля багатоповерхівки, надіслати його до управлінської компанії, а потім відстежувати, як за вашу клумбу голосують містяни. Такими простими були правила конкурсу від «Нової якості» на найкращу клумбу. Збір світлин тривав кілька місяців. 

З-поміж кількадесят фотографій черкаських квітників, які були надіслані, до фіналу потрапило тринадцять. Серед них і визначали переможців.

Наші співробітники щодня бувають у дворах багатоповерхівок і часто розповідають про клумби, які там бачать. Тож ще навесні ми вирішили, що варто провести конкурс на кращу клумбу, але через карантин його довелося відтермінувати. Та це навіть пішло на користь конкурсу, бо ж містяни мали можливість надіслати не лише знімки весняних квітів, а й літніх, розповідає  засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник. – А щоб конкурс був справедливим та неупередженим, ми вирішили, що обирати трійку-переможців мають підписники нашої Фейсбук-сторінки. Тому світлини фіналістів ми опублікували в мережі та стежили, як за них голосують в коментарях.

Абсолютним лідером у голосуванні стала клумба біля будинку на Героїв Дніпра, 69. Квітник там доглядає мешканка Леся Шост. Про те, що вона бере участь у конкурсі, жінка довідалася від сусідів, саме вони потай сфотографували її квіти та надіслали світлини до «Нової якості». Сусіди були переконані, що  квітники пані Лесі заслуговують на перемогу. І не помилилися.

Така краса біля під’їзду розпочалася із нарцисів, які кілька років тому висадила сусідка, а я підхопила її ініціативу. Якщо відверто, то спершу до квітів мені було байдуже і я навіть не розрізняла їхні різновиди. Та потім і сама незчулася, як клумба мене захопила, розказує про своє квіткове дітище пані Леся. А коли продавці на ринку довідувалися, що рослини я купую для клумби біля під’їзду, то навіть безкоштовно їх давали. Сусіди також почали приносити насіння, тому я завжди кажу, що це наш спільний квітник. 

У подарунок Леся Шост обрала газонокосарку. Тепер, каже, біля під’їзду буде ще затишніше.

Друге та третє місце посіли клумби біля будинків на Верхній Горовій, 131 та 30 років Перемоги, 28. Призери теж вже обрали садовий інвентар. 

Додамо, що окрім переможців в онлайн-голосуванні, сертифікати отримали ще троє конкурсантів. Їх відзначили в номінації «Вибір «Нової якості». Це клумби за адресами Хоменко, 14/2, Гетьмана Сагайдачного, 247/16 та Лазарєва, 4.

Вітаємо містян з переможними місцями та виграшем в номінації.