loading

Повернулася з дачі, а в спальні по стінах стікає вода. Таку картину застала у своїй квартирі мешканка будинку на бульварі Шевченка, 367 Ніна Паншина. Вода затікала через пошкоджену покрівлю. Жінка відразу подала заявку до кол-центру «Нової якості», і вже за кілька днів дах обстежили та склали план ремонту.

– Квартира на верхньому поверсі. І я дуже переймалася, аби наступні дощі ще більше не залили мені всі стіни. Адже не надто вірила, що ремонт буде одразу! Але «Нова якість» із роботами не забарилася – зовсім скоро я зрозуміла, що на даху щось відбувається. І так зраділа. Хоча сама туди піднятися не можу,  та по шуму добре чула, що там ремонтують, – говорить Ніна Марківна.

Будинку вже не одне десятиліття. А ремонт покрівлі, пригадує жінка, був ще задовго до «Нової якості» та лише один раз. Після того ж, як цю п’ятиповерхівку під своє обслуговування взяла управлінська компанія, покрівлю лагодили вже тричі над різними квартирами.  

– Ремонт здійснюємо надійним способом: стелимо якісний покрівельний матеріал – акваізол. Охоплюємо навіть більшу площу, аніж потрібно, щоб запобігти іншим можливим затіканням, – розповідає майстриня по роботі з населенням Лілія Жмурко.

Та латання покрівлі – це далеко не єдині роботи, які виконала «Нова якість» у багатоквартирці на Шевченка, 367. Між шостим та сьомим під’їздами на місці термошва утворилася велика щілина. Через це в деяких квартирах з’явилася сирість.

 – Ми зробили герметизацію термошва, і тепер люди можуть не хвилюватися. Окрім того, в одному з під’їздів на всіх п’яти поверхах установили пластикові вікна. Це був якраз той випадок, коли ні скло, ні віконні рами ремонту не підлягали, й єдиним рішенням стала їхня повна заміна, – коментує Лілія Жмурко.

Серед іншого – змонтована огорожа біля всіх під’їздів, обрізані аварійні гілки на деревах,  відремонтовані поручні та входи до підвалів, установлені нові поштові скриньки тощо.

– Я як майстриня – зацікавлена, щоб заявки виконувалися швидко та якісно. Запорукою цього стає конструктивна робота з мешканцями. Це стосується як цього будинку, так і будь-якого іншого, – наголошує фахівчиня.