loading

Сирість, грибок та зайвий запах в оселі. Це – основні сигнали того, що димовентиляційна система в будинку потребує прочищення. Як діяти в таких випадках та чому важливо слідкувати за вентиляцією безпосередньо у квартирі – пояснюють в управлінській компанії.

Прочищення димовентканалів та решіток у помешканнях – це, на перший погляд, незначні для мешканців роботи. Однак саме завдяки їм вентиляційна система справно виконує свою функцію, говорить фахівець «Нової якості» Григорій Беспалов.

– Раз на пів року за графіком ми обстежуємо димовентканали та перевіряємо тягу. І вже далі за потреби прочищаємо систему, а місцями ще й ремонтуємо чи оновлюємо вентиляційні решітки на техповерхах, – каже Григорій Беспалов. – Якщо ж мешканці самостійно помітили проблему – можна лишити заявку, і наші спеціалісти приїдуть за адресою в індивідуальному порядку.

До того ж від вчасного та якісного огляду й прочищення вентсистеми залежить безпечна експлуатація газових приладів в оселях. Окрім цього, стан димовентканалів впливає й на циркуляцію повітря у квартирах, додає фахівець:

– Та є нюанс у тому, що взимку мешканці дуже рідко провітрюють оселі. Як наслідок – зникає тяга, а в помешканнях утворюється неприємний запах або ж гірше – сирість та грибок. Аби уникнути цього, треба щодня відчиняти вікна на мікропровітрювання. Для вас цей протяг буде непомітним, але потрібним для тяги.

ЧИТАЙТЕ: «Якщо дерево небезпечне, зволікати не можна», – у «Новій якості» пояснили процедуру спилювання дерев

До всього, задля покращення вентиляції у квартирі, радять у компанії, варто раз на рік самостійно прочищати вентиляційні сітки на своїх кухнях та у ванних кімнатах.