loading

Управлінська компанія «Нова якість «Благоустрій» і надалі здійснює вивезення негабаритного та будівельного сміття із 241 майданчика і приватного сектору. Для розірвання угоди немає жодних підстав.

Про це повідомляють у пресслужбі управлінської компанії.

– Про те, що у міській раді начебто підписали додаткову угоду про одностороннє розірвання договору на надання послуг із вивезення великогабаритних та ремонтних відходів, я довідався з інтернету. Відразу хочу наголосити, що у міста немає підстав для таких дій. Конкурс компанією було виграно чесно, ми виконуємо всі умови, передбачені договором. Вивозимо негабарит з майданчиків не один раз, як це було спершу передбачено, а двічі. Сплачуємо податки, надаємо робочі місця. Нинішні заяви, які лунають у стінах міської ради, більше схожі на популізм перед другим туром виборів, – говорить засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник. – Та вибори пройдуть, а сміття нікуди не зникне.

Водночас Андрій Бортник наголошує, що ще 4 місяці тому до міської ради було подано пропозицію про зменшення тарифу на вивіз негабариту з 13: 20 грн. до 12:10 грн. Проте її й досі не виносять на розгляд виконавчого комітету. Тобто міська рада сама ж гальмує процес зменшення тарифу.

– Навряд чи це можна назвати турботою про містян. Крім того, у міській раді замовчують факт про незаконне продовження договору із КП «Черкаська служба чистоти», який закінчився ще навесні. Я про це вже не раз говорив. Варто згадати і про те, що більшу частину робіт по вивезенню ТПВ виконують приватні підрядні організації, які теж, в умовах відсутності конкурсу, працюють незаконно, – говорить Андрій Бортник.

Він зауважує, що новий конкурс на ТПВ міг би значно здешевити оплату цієї послуги. «Нова якість» готова взяти участь у конкурсі і запропонувати тариф у рази нижчий – 12-13 гривень.

– Та незалежно від того, хто б виграв, послуга однозначно надавалася б дешевше, ніж в ЧСЧ. Утім замість реальної турботи про містян, у мерії роблять безпідставні заяви про розірвання угоди з нами, – упевнені в компанії.