loading

Очищені від снігу доріжки у дворах та тротуари. Сьогодні вперше снігоприбиральна техніка «Нової якості» виїхала на прибудинкові території багатоквартирок, які обслуговує.

У Черкасах справжня зима розпочалась за календарем. В управлінській компанії стверджують: були готові.

–  Минулоріч ми закупили десять невеликих тракторів із відвалами для очищення вузьких проходів. Завдяки їхній роботі сьогодні вже почали рятувати засніжені доріжки у дворах та біля зупинок. В арсеналі маємо ще десяток великих тракторів. Тож на широкі площі заїжджаємо саме ними, – зазначає засновник групи управлінських компаній Андрій Бортник.

За його словами, у запасах «Нової якості» поки що є 40 тонн піску та солі. Цього вистачить на кілька днів обробки доріжок піскосолерозкидачами при перших морозах. Нині управлінець продовжує закуповувати реагенти на зимовий сезон.

– Кожне завантаження піскосолерозкидача – півтори тонни речовин. За зміну одна машина розкидає три-чотири порції реагентів, – говорить Андрій Бортник. – Ми маємо прописані маршрути по мікрорайонах. Кожен трактор обов’язково чистить двори наших будинків. Аби об’їхати всі, нам потрібно приблизно шість-вісім годин.

Додамо, якщо за прогнозом зранку очікується ожеледиця, то превентивну обробку починаємо виконувати ще вночі.