loading

Лише за пів дня – 80 заявок на очищення дахів від бурульок. Це небезпечні для мешканців та пішоходів крижані утворення на краю стріхи чи наддашків входів у під’їзд. За таких погодних умов, як нині, вони несуть особливу загрозу, адже при коливаннях температури можуть просто впасти на пішохідну доріжку чи проїзд.

Відсьогодні «Нова якість» почала збивати крижані утворення з дахів багатоквартирок, які обслуговує компанія.

– При денній плюсовій температурі сніг починає танути, і тільки стовпчик термометру наближається до нуля, він замерзає на краю стріхи, й утворюється бурулька. Особливо це спостерігається на шиферних дахах, які розташовані під кутом, але не тільки, – говорить директор групи компаній «Нова якість» Сергій Атамась. – Наші робітники першочергово почали оббивати утворення насамперед у прохідних місцях: із країв дахів над проходами та доріжками біля будинків, наддашків входів у під’їзди.

У компанії стверджують: техніка дає змогу дібратися навіть до важкодоступних місць. Нині на такі роботи задіюють дві автовишки, які дозволяють очищати від бурульок навіть 9-типоверхівки.

Містян закликають бути обачними, адже попереду за прогнозом продовжиться денна плюсова температура. А це призведе до «нової партії» бурульок.

Близько 80 заявок у черзі на виконання вже завтра. Управлінська компанія фіксує та оперативно реагує на всі заявки від мешканців. Якщо ви помітили льодяні формування на даху свого будинку, телефонуйте в наш кол-центр та повідомте про це нас: 56-01-01.