loading

Представники «Нової якості» стали учасниками XII Всеукраїнського форуму ОСББ, що минулого тижня проходив у Львові. Захід зібрав сорок кращих фахівців України, які спеціалізуються на житлово-комунальному сегменті. Учасники форуму ділилися досвідом та здобували нові навички.

Від «Нової якості» форум відвідали головна інженерка Катерина Папуша та консультант по співпраці з ОСББ Тетяна Іванюк.

– Ми завжди намагаємося йти в ногу з часом, використовуємо новітні методи в роботі, переймаємо досвід кращих, налагоджуємо співпрацю з ОСББ, тому не могли оминути цей форум,  – говорить Катерина Папуша.

– Для нас це була можливість отримати нові знання та згодом застосувати їх у роботі з будинками, які перебувають на нашому обслуговуванні. Окрім того, у Черкасах чимало об’єднань будинків, і ми повинні розуміти, як можемо з ними співпрацювати. А такі заходи – це як ковток свіжого повітря.

Форум тривав два дні та складався з 15 панельних дискусій, під час яких представники з різних міст країни знайомилися, ділилися власними напрацюваннями у сфері ОСББ та управління будинками. Досвідом «Нової якості» також цікавилися.

– Приємно, що до нас підходили представники з різних міст України, питали зі скількома будинками ми співпрацюємо й дивувалися, коли чули, що це понад 800 багатоквартирок. Частина колег уже незабаром хочуть приїхати до нас, щоб наживо подивитися, як ми працюємо та як долаємо різні комунальні виклики, – додає Катерина Папуша. 

Тетяна Іванюк, яка є головою ГО «Асоціація ОСББ «Наша спільна справа»,  додає, що тези, які були озвучені на форумі, дотичні не лише для ОСББ, а й для управлінців. 

– У Черкасах ми вже давно акцентуємо увагу, що голова ОСББ – це не просто людина, яка отримує зарплату з коштів мешканців. Це насамперед фахівець, який завжди в курсі всіх справ по будинку та постійно вболіває за нього. Іншими словами: максимальна зацікавленість у покращенні комунікацій багатоквартирки. Це твердження звучало упродовж усього форуму. Окрім того, робота має бути спрямована на комплексну модернізацію багатоповерхівок. Адже як у Черкасах, так і в Україні загалом більшість житлового фонду зводилася ще за часів Радянського Союзу. І нині зусилля мешканців мають бути спрямовані на осучаснення комунікацій. Ця теза теж червоною ниткою проходила крізь увесь форум, – ділиться інформацією Тетяна Іванюк.

Ці та інші інсайти управлінська компанія обов’язково застосовуватиме в роботі.