loading

Дійти до під’їзду, не спотикаючись через ями, – це реально. Мешканці будинку на Руставі, 19 на власні очі переконалися, що можливість змінити будинок є в кожного. Співпраця з управлінською компанією «Нова якість» лише за останні пів року потішила мешканців.

– Тільки навесні я та інші мешканці будинку стали залишати заявки в кол-центр управителя. До цього ми, як і багато черкасців, не йняли віри в те, що компанія реально працює. Та як показує досвід, хто стукає, тому відчиняють, – говорить мешканка будинку Марина. – За цей час нам оновили внутрішню частину будинку й прибудинкову територію. «Нова якість» облаштувала освітлення в під’їзді, відремонтувала міжпанельні шви. І це далеко не все, чим приніс нам радість управитель. На прибудинковій території встановили нові лави.

Успішно були спиляні й аварійні дерева, які несли загрозу життю мешканців та їхньому транспорту, що стоїть у дворі. Проте найбільше, за що вдячні місцеві – ямковий ремонт прибудинкової території.

– Тепер моя півторарічна дитина може впевнено ходити поблизу будинку. Дякуємо управлінській компанії за ямковий ремонт. Нарешті таксисти, працівники швидкої медичної допомоги й служби газу перестануть скаржитися на незручний під’їзд до будинку й зможуть прибувати оперативніше на наші виклики, – ділиться пані Марина.

У планах на майбутнє – встановлення парканчика та озеленення території. Мешканці кажуть, що вже подали заявки.

Нагадуємо, більшість робіт компанія виконує за вашими заявками. Ми робимо все, аби прискорити процес їхньої реалізації. Працюємо заради вашого комфорту!