loading

Із початку війни управлінська компанія «Нова якість» не лише продовжує роботу, а й долучається до оборони нашої країни. Підприємство справно сплачує податки, техніка з його автопарку служить на потреби ЗСУ, а частина працівників вступила до лав армії.

Лише за березень 2022 року компанія перерахувала 3 265 000 грн податків до міського та державного бюджетів.

– Податки від бізнесу сьогодні важливі, як ніколи, для підтримки обороноздатності країни. І ми можемо справно сплачувати їх завдяки ЗСУ, які стримують ворога, та мешканцям, які справно платять за послугу з управління. Це дозволяє нам виконувати ваші заявки, сплачувати зарплати та наповнювати бюджет, – зазначають у «Новій якості».

Та безцінний внесок у перемогу роблять працівники нашої компанії. Частина з них вступила до лав ЗСУ чи тероборони та нині несе службу на своїх фронтах, стримуючи ворога на передовій чи оберігаючи наше місто.

Віддала «Нова якість» у користування армії й частину свого автопарку. Нині техніка використовується для важливих завдань бійців.

– Сьогодні чи не кожен із нас воює із російськими загарбниками на своєму фронті. Наша компанія та кожен її працівник – не виняток. Поки ЗСУ відбивають атаки на передовій, ми тут – у тилу – робимо все, аби підсилити їх, – додають у компанії.

Нагадуємо, як і до війни, «Нова якість» продовжує надавати послуги з управління багатоквартирними будинками у Черкасах.

– Останнім часом чуємо нарікання: мовляв виконуємо не всі заявки. Так і є. На це маємо вагому причину. У мирний час ми виконували чимало робіт авансом – закриваючи очі на заборгованість по будинку. Та нині надалі так працювати не можемо. Адже увесь прибуток компанії та кошти засновників спрямовуємо на підтримку армії. Тому, якщо ваша поточна заявка «підвисла» поцікавтеся в особистому кабінеті, який рівень проплат за послугу по вашому будинку, – коментують у «Новій якості».

Додамо, аварійні заявки виконуємо у терміновому порядку. Цілодобово для вас також працює наш кол-центр та аварійні бригади. У будні – відчинений абонвідділ. Звертайтеся!