loading

Першу дозу вакцини Pfizer/BioNTech минулого тижня вже отримали працівники управлінської компанії. За кілька годин медики зробили щеплення від коронавірусу близько 200 співробітникам «Нової якості».

Попередній
Далі

У компанії кажуть: коли працівники почули про можливість вакцинуватися, одразу за кілька тижнів почали добровільно записуватися в чергу. Адже вони щодня контактують із сотнями мешканців, тож це єдиний вихід не наражати на небезпеку ні себе, ні черкасців.

Через складну ситуацію з коронавірусом я вирішила – буду вакцинуватися, бо не хочу хворіти. А ще маю бажання поїхати до дитини за кордон. Робити щеплення – зовсім не боляче, і дуже добре, що в компанії так усе швидко організували. Навіть якась напруга спала, і вже чекаємо на другу дозу. За півтори години після вакцинації змін у самопочутті не виникло, – розповідає інженерка Ірина Алексєєнко.

Уже через 21-28 днів, пояснюють медичні працівники, необхідно буде зробити другу дозу вакцини, аби отримати в сімейного лікаря свідоцтво про вакцинацію. Інформацію про щеплення вони вносять в цифрову базу даних, аби фіксувати його в електронній медичній картці пацієнта та відстежувати інформацію про побічні реакції після вакцинації.

– Дуже добре, що держава надає нам можливість вакцинувати співробітників. У нас велика кількість працівників, і всі вони знаходяться в постійному контакті з людьми. Щоб не наражати на небезпеку ні себе, ні містян, ми запропонували всім добровільно зробити щеплення. Більше 200 наших фахівців погодилися, тож я вважаю, що це гарний показник, – говорить засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник.

Протягом кількох годин після вакцинації побічних симптомів не відчули, зазначають співробітники «Нової якості». Лише ближче до вечора в деяких працівників виникли невеликий дискомфорт у руці або ж незначне підвищення температури. Такі ознаки часто з’являються після щеплення, однак вони не загрожують здоров’ю та найближчим часом мають минути, гарантують медики.