loading

42% клієнтів підприємства “Газ-Сервіс” – свідомі люди, які дбають про свою безпеку. Із 802 власників квартир, що уклали договори на обслуговування газових плит та колонок, 334 особи звернулися до компанії самостійно. А 468 – уклали в тих будинках, де виникали аварійні ситуації.

Чому мешканці підписували ці договори, – пояснює технічний директор “Газ-Сервісу” Григорій Беспалов.

– Бо завчасно зрозуміли, що це питання їхньої безпеки. Щорічне обстеження газового обладнання – це не примха й не альтернативний вибір. Це обов’язкова процедура для запобігання вибухів, пожеж, витоків газу та інших небезпечних ситуацій. Лише з початку року в Черкасах таких випадків фіксували понад пів сотні, – говорить Григорій Беспалов.

Укласти угоду на обслуговування газових плит та колонок можна із сертифікованим підприємством «Газ-Сервіс».

– У нас на 30% нижчі ціни, аніж у конкурентів на ринку. Після запиту від мешканця ми укладаємо договір та домовляємося про день і час обстеження обладнання. Розрахуватися можна на місці без зайвих переплат та комісій. У машині наших фахівців завжди із собою термінал, – додає технічний директор. – Процедура обстеження займає у середньому годину часу. Усе залежить від кількості обладнання та його стану.

Для підписання угоди з «Газ-Сервісом» потрібно лише заповнити бланк договору, якщо ви отримали його поштою, та надіслати його через скриньки для кореспонденції “Нової якості”.

Детальніше дізнатися про послугу можна на нашому сайті https://nova-yakist.ua або звернутися до фахівців компанії за консультацією: (0472) 50-05-58 або 50-05-54.