loading

Уже поблизу 90 багатоквартирок міста, які обслуговує управлінська компанія, цього року з’явилися нові паркани. Металеву огорожу біля черкаських будинків установлюють другий рік поспіль. Окрім уже змонтованих шести кілометрів, у планах до кінця 2021-го – завершити весняно-літній період робіт ще понад півтора кілометрами парканів.

Про це розповідає заступниця директора «Нової якості» Алла Букіна.

– Ці паркани в єдиному стилі замінили дерев’яні залишки старої огорожі. Логічно, що ми часто отримуємо позитивні відгуки від мешканців, адже результат цієї роботи вони бачать щодень, на відміну від замінених десь у підвалі кранів чи комунікацій. Окрім того, раніше мешканцям потрібно було постійно перефарбовувати огорожу, а в деяких випадках зтрухлявілу – навіть підпирати. Оновлені паркани не потребують таких маніпуляцій: огорожа виготовлена з оцинкованого металу та покрита полімерним матеріалом. Її термін експлуатації – мінімум 10 років, – говорить Алла Іванівна.

У компанії кажуть, що за весняно-літній період цьогоріч удалося змонтувати майже шість кілометрів парканів.

ЧИТАЙТЕ: Майже шість кілометрів. «Нова якість» продовжує монтувати сучасну огорожу у дворах

Восени через погодні умови, зауважує Алла Букіна, управлінська компанія переходить до внутрішніх робіт у багатоквартирках. Та паралельно, поки дозволить погода, працівники завершують ставити огорожу в черкаських дворах. Вона додає, що кількість заявок від мешканців увесь час зростає. Тому ті, хто лишив звернення нещодавно, не одразу побачать паркани, тому що на такі роботи сформувалася значна черга. Загалом до кінця року в планах управлінської компанії – змонтувати ще понад півтора кілометра огорожі біля 19 багатоквартирок, які знаходяться на її обслуговуванні.

У «Новій якості» пояснюють: незабаром за заявками мешканців формуватимуть новий перелік будинків на монтування парканів наступного сезону. 

Нині публікуємо адреси, де цьогоріч плануємо встановлення сучасної огорожі:
30-річчя Перемоги, 10
А. Лупиноса, 39
А. Лупиноса, 39/1
Благовісна, 330
Вернигори, 29
Грушевського, 91
Гуржіївська, 13
Козацька, 9
Надпільна, 216
Смілянська, 123
Сумгаїтська, 14
Тараскова, 11
Тараскова, 13
Я. Чалого, 106