loading
     

Як продовжити життя каналізаційним мережам? Важливими лайфхаками діляться сантехніки «Нової якості». Вони сформували перелік найдієвіших порад. 

Є прості рекомендації, яких ми радимо дотримуватися мешканцям, і тоді їхні мережі прослужать довше та не створюватимуть значного клопоту. Ми виокремили основні й залюбки ними поділимося, говорить керівник аварійної бригади «Нової якості» Олександр Половинка. 

Найперша порада Олександра та його колег звучить так: якщо бачите, що кран чи труба пропускає воду, не ігноруйте, а краще викличте фахівця для з’ясування причини. Адже сьогодні – це незначне просочування води, а завтра – затоплення вашої чи сусідньої квартири. 

Краще запобігти протіканню, аніж потім мати клопоти з ремонтом, наголошує Олександр Половинка. – Також дуже хочу попросити всіх господинь не зливати до каналізації масло після смаження страв. Жир у воді не розчиняється й осідає на трубах. Окреме звернення адресую любителям кави. Чи знаєте, що вилита до раковини кава – це причина № 1, яка згодом призведе до проблем на каналізаційних мережах. Залишки цього напою накопичуються на стінках труб. Тільки уявіть, яка товщина засмічення утворюється за рік.

Серед іншого сантехніки просять звертати увагу на мило чи освіжувачі, які мешканці вішають на обідки унітазів. Потрібно стежити, щоб вони не падали в каналізацію. Якщо таке трапилося, варто викликати фахівця, інакше є великий ризик забиття всієї мережі.

Дуже часто трапляється, що під час аварійної ситуації на мережах теплопостачання чи водопостачання мешканцям доводиться розбирати ніші в стінах, аби ми могли дістатися до труб. А насправді річ у тім, що  не можна  «зашивати» сталеві трубопроводи, які проходять крізь квартиру, жодними дизайнерськими рішеннями. Вони мають бути в постійному доступі на випадок аварійних ситуацій, – додають в управлінській компанії.

І заключна порада – не економте на змішувачах. Дешеві досить швидко виходять із ладу та створюють чимало проблем.