loading

Вода у спальні, ванній чи туалеті. Дірява покрівля вже довгий час докучала мешканцям будинку на Чехова, 209. Співвласники розповідають: найменші опади одразу просочувалися в помешкання. У когось – накрапало в санвузлі, у когось –  прямо у спальні.

– Оце тільки будь-які опади, так зразу й крапало. У моїй квартирі – таке було в спальні, у сусідів – у ванні чи в туалеті. Тільки-от коли в санвузлі – це не так критично, то над ліжком – зовсім інша річ. Зараз у нас уже сухесенько! Спасибі вашим силачам, що таке важке виносять на п’ятий поверх і ремонтують!» – розповідає одна з мешканок багатоквартирки на Чехова, 209.

Жінка додає, що після подання заявки в будинку очікували на покрівельників навесні. Та, як виявилось, бригада приїхала з роботами набагато раніше й уже відремонтувала дах у багатоквартирці.

Таких історій, якими щодень діляться містяни, можна нарахувати з не одну сотню. І нам приємно знати, що робота наших працівників допомагає їм завершитися успішно.

«Наша майстриня – найкраща», «ваші покрівельники – силачі», «сантехнік – майстер своєї справи»… Сьогодні публікуємо для вас новий випуск «нам дякують».

«Біля нашого будинку був дуже жахливий тротуар –  ями. Він зараз – відремонтований. Так-от весь наш будинок каже вам «велике дякую» за те, що ви зробили такий асфальт поблизу багатоквартирки!»

«Я в п’ятницю давав заявку на прочищення батарей на першому поверсі нашого під’їзду. У нас там є місце загального користування. Гриша – ваш сантехнік – прийшов і все зробив на високому професійному рівні. В усьому під’їзді від сусідів подяка велика!»

«Я хочу висловити вдячність покрівельникам вашим, що вони все полатали! То ж мені на голову дощ ішов, а тепер у мене – сухо! Казали, що в березні прийдуть, а вони приїхали раніше. Спасибі їм! Вони у вас – силачі. Отаке важке винести на п’ятий поверх наверх!»

«Я на Чайковського викликав аварійну бригаду – приїжджав Олександр. Він – майстер своєї справи, молодець, спеціаліст! Так що – позитивний відгук лишаю, велике вам дякую!»

«У нас майстриня –  Гордієнко Тетяна Миколаївна. Я вважаю, що вона найкраща в Черкасах. У нас – наведений порядок у дворі й всюди. Усі роботи виконані! А ще в нас хороший двірник – усе листя зібране на купки. Ми дуже задоволені вами й роботою компанії. Передайте наше спасибі!»

Якщо ви також хочете поставити оцінку «Новій якості», зателефонуйте до нашого кол-центру: 56-01-01 або 59-01-01 (цілодобово). І свій дзвінок ви зможете почути в наступних випусках. А ще просимо лишити відгук про роботу компанії на нашому профілі у фейсбуці. Та не забудьте оцінити нас у гуглі.

ЧИТАЙТЕ: Усі водії відпрацювали маршрути: як у «Новій якості» готуються до снігопадів?