loading

Управлінська компанія «Нова якість» готова взяти участь у конкурсі на вивезення твердих побутових відходів і здешевити цю послугу. Про це на пресконференції зазначив засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник.

– Договір між Черкаською міською радою та  КП «Черкаська служба чистоти» на вивезення ТПВ закінчився ще у квітні. І вже тоді в місті мали б оголосити новий конкурс на цю послугу. Та замість цього комунальному підприємству договір продовжують, що вже є суттєвим порушенням законодавства, – зауважив Андрій Бортник.

За його словами, в «Новій якості» неодноразово заявляли про свою готовність вийти на конкурс по вивезенню ТПВ із мінімальною вартістю послуги. Йдеться  всього лише про 12 гривень, на відміну від нинішніх 24-30 грн.

– Якби конкурс було оголошено і якби нам вдалося його виграти, то вартість і за негабарит і за ТПВ становила б ту суму, яку нині містяни сплачують лише за одні тверді побутові відходи. Навіть якби переможцем конкурсу стало інше підприємство, то мешканці від цього однозначно виграли б,  – наголосив засновник групи компанії «Нова якість». – Але зараз ми бачимо, що певні політичні кола перед виборами не зацікавлені в проведенні прозорого конкурсу.

Наразі цією справою зацікавився антимонопольний комітет.

Детальніше про пресконференцію дивіться у відео.