loading

Уже кілька днів поспіль працівники управлінської компанії за допомогою автовишок оббивають небезпечні бурульки на багатоповерхівках міста. Виконали майже сотню заявок, які надходили від мешканців.

– Утворенню обледеніння  сприяють нинішні погодні умови, коли відбувається постійне коливання температури. Спершу був мороз, а тепер відлига. Це й призвело до того, що з дахів будинків звисають брили снігу та бурульки, – каже заступниця директора управлінської компанії «Нова якість» Ольга Протасенко.  – Тому зараз автовишки компанії працюють у посиленому режимі. Трапляються такі бурульки, що їх навіть оббити важко.

Ольга Протасенко додає, що крім заявок від мешканців, майстри по роботі з населенням щоранку самостійно обстежують території. Відгороджують небезпечні місця сигнальною стрічкою, потім спрямовують туди автовишки.

 Але часто роботу ускладнюють самі ж мешканці: до деяких будинків автовишки просто не можуть під’їхати через припарковані автомобілі.

– Якщо ж під’їхати й удається, то з особливою обережністю знімаємо брили, аби вони не впали та не пошкодили автівки. На жаль, містяни, коли запарковують свій транспорт, не підіймають голову догори, – говорить Ольга Протасенко. – Прикро ще й від того, що мешканці самі не дбають про безпеку. Неодноразово бачила, як люди замість того щоб обійти, просто підіймають сигнальну стрічку та йдуть далі.

В управлінській компанії закликають містян теж дбати про власну безпеку. Для цього мешканці самостійно повинні очищати від бурульок та брил снігу наддашки своїх балконів, виноградну лозу, віконні відливи, мотузки для сушіння білизни, комунікаційні кабелі тощо.

Нагадаємо, що повідомити про обледеніння на дахах можна в цілодобовий кол-центр управлінця: 56-01-01.