
- yakistcherkass
- Грудень 2020
- Благоустрій
241 майданчик для негабариту – проте на всіх одна й та ж проблема. Байдужість мешканців до сортування призводить до безладу в контейнерах і поза ними. Управлінська компанія «Нова якість «Благоустрій» знає, як змінити ситуацію.
П’ять порад, які допоможуть навести лад на майданчиках із негабаритними відходами.
1С: скажи “ні” байдужості! Квартира – не автономна республіка. Важливо дбати про місто, в якому живеш.
2С: слідкуй за графіком – потрібно виносити сміття в переддень вивозу негабариту.
3С: скористайся повторно – можна подарувати «друге життя» речам, яким ще зарано на звалище.
4С: сортуй – відділити деревину, цеглу чи глину від решти типів відходів – зовсім не важко. Однак навіть це немалий вклад в екопростір.
5С: сумлінно пакуй – необхідно виносити сміття в герметично зав’язаних пакетах.
Коли мова йде про культуру сортування, у більшості людей виникає однакова думка: “Я – “крапля в морі”, яка не здатна кардинально змінити ситуацію”. Проте це не так. Неможливо нести відповідальність за вчинки інших, однак можна запустити зміни – почавши з себе. Узявши ці поради за правило, змінити критичну ситуацію на майданчиках – цілком можливо.
Нагадаємо, «Нова якість «Благоустрій» забирає великогабаритне та будівельно-ремонтне сміття з 241 майданчика в місті поблизу багатоквартирних будинків. Графік вивезення кожного з них – щонайменше двічі на тиждень, незважаючи на те, що в договорі передбачено один раз. Просимо виносити сміття за день до вивезення.
Знайти адресу найближчого майданчика можна в поданому графіку.






Додамо, негабарит із приватного сектору компанія вивозить один раз на тиждень у день вивезення ТПВ. Його можна складати поруч із баками для побутових відходів.