loading

Любить червоне сухе вино, свій найнестандартніший ранок провів у дикій річці в джунглях, а головним словом у житті називає «батьки». Його хобі – не тільки активний відпочинок, а й робота по господарству та програмування, завдяки якому він і заробив свій перший капітал. 

Про все це й не тільки засновник групи управлінських компаній «Нова якість» Андрій Бортник розповів у студії «Черкаси 24/online».

                          Про перші зароблені кошти

У мене перший бізнес це розробка програмного забезпечення. Пригадайте анекдот: «Коли в бізнесменів запитують: Як ви заробили свій перший капітал? Вони відповідають: «Я готовий розповісти про кожний долар, але не питайте, як я отримав перші гроші». У мене з цим навпаки. Перші гроші я якраз заробив на розробці програмного забезпечення.

Я не люблю азартні ігри, а програмування – це якраз те, що тримає тебе в тонусі. До того ж це приносить мені задоволення.

                              Про перетин Атлантики

Це була давня мрія. Близько чотирьох-п’яти років ми готувалися до цього. Разом із друзями отримали посвідчення шкіперів у Хорватії. Є хороша цитата японського письменника «Коли ви вийдете зі шторму, ви ніколи не пам’ятатимете, як ви пережили шторм, і не розумітимете, чи він закінчився. Та головний сенс – вийти з нього зовсім іншою людиною». Це недорогий вид відпочинку, це навіть дешевше, аніж якийсь турецький чи єгипетський готель. Понад місяць подорожі нам обійшовся в 500 євро. Але ту кількість вражень, яку ми отримали, ні з чим не зрівняти.

На цьому не збираємося зупинятися. У планах – навколосвітня подорож на літачку, тож нам є до чого прагнути.

Останній романтичний вчинок: подарував коханій політ на
повітряній кулі

Найважливіше слово в житті: батьки

Улюблена книга: Пауло Коельйо «Алхімік»

Процес чи результат: робота заради результату безперспективна. Вам має подобатися те, чим ви займаєтеся. І тоді буде щастя.

Дізнатися більше про Андрія Бортника у «ПРО ЖИТТЯ».