loading

У Черкасах не припинятимуть вивозити негабаритне сміття. Компанія «Нова якість «Благоустрій» не приймала й не приймає односторонню відмову від договору зі сторони виконавчого комітету Черкаської міської ради. Адже це – порушення як положень цього договору, так і чинного законодавства України. І «Нова якість «Благоустрій» у попередні роки підтверджувала це неодноразово в судах різних інстанцій.

Наразі триває черговий суд щодо договору на вивезення негабариту. У компанії пояснюють, що й надалі будуть обстоювати свої права в законний спосіб. Адже такі незаконні дії виконавчого комітету Черкаської міської ради спрямовані виключно на тиск та цькування приватного бізнесу задля «вигоди» псевдокомунальному підприємству.

Важливо: попри воєнний стан у країні, КП «Черкаська служба чистоти» вже вдруге підвищує тариф на вивезення ТПВ для населення. У той час, як «Нова якість «Благоустрій» без зміни тарифу продовжує надавати в повному обсязі послугу з вивезення негабариту, так й активно та різнобічно підтримувати військових на мільйони гривень.

У компанії наголошують, що продовжуватимуть вивозити негабарит у Черкасах. Та нагадують містянам, куди можна виносити такі відходи. Мешканці багатоквартирок можуть залишити будівельне та ремонтне сміття на 240 визначених договором майданчиках. Детальніше ознайомитися з графіком та адресами можна ТУТ. Мешканцям приватного сектору достатньо лишити негабарит біля свого паркану в день вивезення ТПВ.