loading

Тисячі обстежених газових плит та колонок, кілометри мереж у сотнях будинків та десятки ліквідованих аварійних ситуацій. За рік роботи компанія «Газ-Сервіс» не просто знайшла нових клієнтів, а й пройшла випробування на професійність.

Про рік роботи фахівців однієї з найвідповідальніших професій –  у цифрах.

1016 індивідуальних угод

на обстеження газових приладів

Саме стільки черкасців минулоріч звернулися до «Газ-Сервісу» за технічним оглядом індивідуального газового обладнання у квартирах. Фахівці компанії провели технічне обстеження 733 плит та 283 колонок.

– Такий огляд має відбуватися один раз на рік. Адже часто причиною трагічних ситуацій стають несправності газового обладнання, – говорить технічний директор «Газ-Сервісу» Григорій Беспалов. – Більше половини наших клієнтів – це мешканці будинків, в яких не виникало аварійних ситуацій та припинення газопостачання. І це позитивна тенденція. Люди починають усвідомлювати, що краще попередити аварію, аніж знехтувати та отримати непоправні наслідки.

Технічний огляд газових мереж

811 будинків «Нової якості»

Основний напрямок діяльності компанії – це технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж. Нині серед клієнтів «Газ-Сервісу» – понад 800 багатоквартирок, які перебувають під управлінням «Нової якості».

–·Раз на пів року ми перевіряємо газові комунікації на витоки, стан лакофарбового покриття та наявність корозії. Повторно огляд минулоріч пройшли вже 733 будинки, – говорить Григорій Беспалов. – Мережам черкаських будинків десятки років. Вони потребують змін. У 2020-му ми пофарбували близько шести кілометрів газопроводу, замінили близько сотні аварійних кранів. Ще стільки ж – у планах на наступний рік. Окрім того, маємо 200 заявок на фарбування.

Серед клієнтів «Газ-Сервісу» тепер й ОСББ

Нині з компанією уклали договори на обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж вісім ОСББ Черкас. Новий клієнт – це показник якісної роботи «Газ-Сервісу». І ця цифра – лише початок, кажуть у компанії.

– Уже в кінці року до нас звернулися три об’єднання співвласників за послугою. Нині на Благовісній, 299, Пушкіна, 153, Гагаріна, 55, Академіка Корольова, 26, Ложешнікова, 18, Амброса, 40, Волкова, 37 та Шевченка, 222 обстежено газопроводи, є акти розмежування мережі. І це важливо, адже багато будинків згадують про газ лише в моменти аварійних ситуацій та відключення, – додає технічний директор «Газ-Сервісу».

27 будинків без газу лише минулоріч

У таку кількість багатоквартирок АТ «Черкасигаз» тимчасово припиняв постачання газу через аварійні ситуації на мережах. Серед причин – витоки «блакитного палива», пожежі, напруга на газопроводі тощо.

– В усіх будинках постачання газу було відновлено. Десь це зайняло кілька днів, дехто зволікав близько місяця. Головне, що мешканці усвідомили: ніякі перекриття доріг не можуть перекреслити законодавчо встановлений порядок пуску газу, – говорить Григорій Беспалов. – Ті, хто оперативно уклав договір із профільними компаніями на обстеження індивідуальних газових приладів, посприяли пришвидшенню запуску «блакитного палива» в оселі.

У планах компанії на 2021 – не збавляти обертів. «Газ-Сервіс» спеціалізується на огляді зовнішніх газових комунікацій по будинках та обстеженні внутрішніх газових приладів у квартирах. Хочете дізнатися більше про компанію або замовити послугу –  телефонуйте: (0472) 50-05-58 або (0472) 50-05-54.