loading

Сьогодні стартувала весняна акція Sakuraday у Черкасах від управлінської компанії «Нова якість». Мешканцям багатоквартирок, які обслуговує підприємство, роздадуть близько тисячі саджанців сакури. За умови, що люди висадять дерева на прибудинковій території та будуть доглядати за ними.

– Ми хочемо допомогти мешканцям зробити їхні території максимально естетичними. Ми вже два роки працюємо в черкаських дворах, й одна з передбачених договором робіт – обрізка дерев та знесення аварійних і небезпечних. Ми розуміємо, що на їхньому місці не в кожному дворі з’являється молоде дерево, – розповідає про мету акції засновник групи управлінських компаній «Нова якість» Андрій Бортник. – Тому минулого літа й виникла така ідея. Ми готові придбати саджанці за умови, що люди висадять та доглядатимуть за деревами в будинку.

Сьогодні стартував прийом заявок на дерева. У компанії наголошують: сакури віддадуть лише в турботливі руки. Тому є кілька умов:
– одна заявка від будинку – 3-5 саджанців;
– аби «забронювати дерева», напишіть у месенджер «Нової якості» та вкажіть контактний номер телефону;
– репостніть цей допис: щоб розповісти іншим про Sakuraday у Черкасах.

Фінішує збір заявок уже 4 квітня або ж раніше, якщо вичерпається передбачений акцією ліміт дерев.

– Ми їдемо в різні куточки нашої країни чи області, аби потрапити на алею сакур та помилуватися їхнім цвітом. А можна просто вийти з під’їзду. Сподіваюся, що разом з ініціативними мешканцями нам удасться зробити такі мініалеї в їхніх дворах. Адже сакури – це естетично, яскраво й реально в наших погодних умовах, – говорить Андрій Бортник.

Після завершення прийому заявок компанія організує доставку саджанців за адресами. Уже в наступних постах та замітках повідомимо про деталі.