loading

Управлінська компанія «Нова якість» стала учасником міжнародного екопроєкту «Greening of the Planet». У його межах 10 квітня висадять 1 000 000 дерев у сотні країн світу. Серед них – і кілька тисяч саджанців сакури від «Нової якості», які спільно з мешканцями управитель висаджує на прибудинкових територіях своїх багатоквартирок.

Наша акція #Sakuraday_у_Черкасах перетворилася не просто у висадку заради відновлення балансу. Адже ми як управитель спилюємо аварійні дерева та хочемо, аби на їхньому місці виростали нові. Нам вдалося об’єднати й залучити в процес мешканців. І приємно, що вони готові обрати місце, взяти лопату та посадити саджанець, за яким потім доглядатимуть і з якого роститимуть красу, – говорить засновник групи управлінських компаній «Нова якість» Андрій Бортник.

Сьогодні він підписав Меморандум про співпрацю зі співорганізаторкою проєкту «Greening of the Planet» у Черкаській області Наталією Щербініною. «Нова якість» у Черкасах стала найбільшим за чисельністю дерев партнером проєкту. Нині висаджено близько пів тисячі сакур на прибудинковій території 80 багатоквартирних будинків. І це лише шоста частина від запланованого.

Треба пам’ятати, що наша планета це дім, який потрібно доглядати, оберігати, чистити та прикрашати.  Висловлюємо подяку компанії «Нова якість» за надання такої великої кількості посадкового матеріалу та приєднання до проєкту, – говорить Наталія Щербініна.

Додамо, 10 квітня в рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення планети» відбудеться висадка одного мільйона дерев за одну добу в 100 країнах світу. Місією цієї ініціативи є висадка впродовж наступних трьох років 100 млн дерев на планеті та зміна екосвідомості людей у всьому світі для шанобливого ставлення до природи.

Ініціаторами проєкту «Озеленення планети» є найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу CEO Club Ukraine, засновником якого є Сергій Гайдайчук та Business Woman Club,  президентом якого є Аня Крисюк.