loading

Пікапи та мікроавтобуси. Ще 11 одиниць транспорту придбали коштом засновників групи компаній «Нова якість» для потреб черкаської ТрО. Шукали автівки наші друзі та колеги в сусідній Польщі.

Друзі компанії Тетяна Іванюк та Наталія Новачук за десять днів подолали понад п’ять тисяч кілометрів по країні. Шукали авто й у великих містах, і в маленьких містечках.

– Десь нас зустрічали словами: «Слава Україні»! А десь недовірливо говорили: «Знаємо ми, для яких ЗСУ» й віддавали авто за повною ціною без торгу, – розповідає Тетяна. – Кудись ми проїхали заради автівки майже пів тисячі кілометрів, а її продали перед носом, навіть не попередивши нас. А десь зупинка на випадковому автомайданчику стала місцем зустрічі з друзями.

Так поляк Роман продав дівчатам дві машини зі знижкою в $1500. А на їхнє запитання, як він ставиться до українців, відповів коротко й із гумором: «Краще я будь-кого з них поцілую в ноги, аніж потисну руку росіянину».

Збирали автівки для ЗСУ ми в дев’яти різних куточках Польщі: Жешув, Вроцлав, Люблін, Краків, Варшава та навколишні міста. Дякуючи колегам та друзям компанії, машини вже в Черкасах.

За словами засновника групи управлінських компаній Андрія Бортника, нині транспорт проходить техогляд та обслуговування, щоб найближчими днями відправитися на службу нашим хлопцям.

– Минулого місяця ми купили вісім пікапів у Фінляндії для ЗСУ. Вони вже успішно виконують бойові завдання. Та потреба в автівках є постійно. Тому ми поставили собі наступну мету. Цього разу знайшли та придбали 11 автівок для різних потреб тероборони, але заради єдиного наміру, – додає Андрій Бортник.