loading

Днями управлінська компанія завершила встановлення десяти сіток для збору пластику в різних мікрорайонах міста. Така екоакція вже розрослася до 20 контейнерів, кошти за пластик з яких спрямовують для благодійної організації «Доброкіт» та міського товариства захисту тварин «Друг».

Переважну більшість металевих сіток, розповідають у «Новій якості», розташували на сміттєвих майданчиках задля зручності мешканців. А два контейнери минулого тижня – установили поблизу ЧНУ ім. Богдана Хмельницького та ЧДТУ. Представники студрад обох навчальних закладів запевняють: ініціатива швидко приживеться серед молоді.

ЧИТАЙТЕ: Черкаські студенти разом з управлінцем збиратимуть пластик для допомоги вуличним тваринам

– Ми обирали місця, зважаючи на активність та потреби мешканців у такому контейнері. Отримали близько 40 запитів, проаналізували та обрали мікрорайони, від яких було найбільше прохань. Забираємо пластик щотижня. У середньому виручаємо за нього 800-1000 грн. Сподіваємося, що зі збільшенням кількості контейнерів наші партнери отримають більший ресурс на підтримку тварин, – зауважує засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник. 

Сітки з нової партії, кажуть в управлінській компанії, – удосконалені, об’ємніші та з оновленим банером. На ньому розмістили к’юар-коди рахунків «Друга» та «Доброкота», через які можна в один клік фінансово підтримати благодійні організації.

У «Новій якості» закликають мешканців не кидати до контейнерів інші відходи, окрім пластику, та не псувати конструкції й банери з к’юарами зоозахисників.

Якщо ви хочете підтримати організації «Доброкіт» та «Друг» фінансово – зробіть це за нижче вказаними реквізитами.

Підтримайте «ДоброКіт»:

Монобанк – 5375 4141 2770 0929

Номер карти для Приват24 – 5169 3305 1413 1199

Підтримайте «Друг»:

Номер карти –  5169360002450272 Рекункова Ю. А.

PayPal: help-animal.ck.ua@gmx.de