loading

Боятися вийти на власний балкон. Як це – знають мешканці будинку за адресою Припортова, 11. В одному з під’їздів співвласники помітили, що кілька балконів почали частково обвалюватися. Тож не лише виходити на них, а й пройти попід фасадом було небезпечно.

Мешканці звернулися до управлінської компанії, аби відремонтувати пошкоджені балкони. Уже минулого тижня наші працівники виїхали за цією адресою та впоралися з заявкою.

Окрім того, у будинку бригада оновила й вхід до одного з підвалів. Адже з роками стіни почали пропускати вологу в це приміщення. До всього: кілька тижнів тому управлінська компанія освіжила й три входи в під’їзди багатоквартирки. За бажанням мешканців – дібрали колір та зробили стіни рельєфними. А ще оновили покрівлю на піддашках та вкрили оцинковкою, аби опади не осідали на них.

Працівники наголошують: якщо в багатоквартирці щось зламалося чи пошкодилося – звертайтеся спершу до управлінця та не намагайтеся самостійно полагодити.

ЧИТАЙТЕ: Понад 1000 термінових звернень. Чому побільшало аварій на мережах

– Ми дуже просимо мешканців не займатися самочинством. Якщо є потреба в ремонті – телефонуйте й лишайте заявку. Адже інколи після вас нам доводиться в рази довше переробляти, – говорить тесля Микола Каюк. – Як-от було зі стінами в підвал. Цегла місцями повідпадала, а люди намагалися її «підручними» способами зацементувати. У наслідку – довелося повністю шліфувати всю поверхню та робити все наново.