loading

Іржаві комунікації, через які дощова вода ллється по стінах будинків та затікає всередину. Це не тільки призводить до виникнення грибка, а й стає причиною руйнування стін. Такий стан зовнішніх водостічних труб – у більшості черкаських багатоквартирок. 

Про заміну водостоків у будинках, якими опікується управлінець, розповідає заступниця директора управлінської компанії “Нова якість” Ольга Протасенко. 

– У багатьох будинках міста водостічні труби встановлені ще з часів їхньої побудови. За десятки років існування комунікацій вони просто стали непридатними. Через це під час дощів мешканці постійно мають проблеми. Як мінімум, затікання води всередину, а тому підвищена вологість і грибок у квартирах. У гіршому випадку – ризик руйнування стін у багатоквартирці, – зазначає заступниця директора управлінської компанії “Нова якість”.

Аби усунути ці незручності, упродовж 2020 року управлінська компанія “Нова якість” замінила 568 метрів нових водостоків у 119 багатоквартирках міста. У компанії кажуть: це лише частина оновлень, які виконує управлінець. 

За словами Ольги Протасенко, 2021 рік почали не просто з планів, а з їхньої реалізації. Так у будинку на Волкова, 38 вже цьогоріч змінили зовнішні водостоки, які “з’їла” корозія з часом. Найближчим часом управлінець планує демонтувати сотні метрів старих труб ще на кількох десятках будинків та встановити на їх місце нові.

Зміни можливі! Достатньо залишити заявку та справно сплачувати за послугу з управління. Звертаємо увагу: виконання робіт залежить від наявності коштів на рахунку вашого будинку! Ми з вами на зв’язку 27/7. Телефонуйте: 56-01-01.