loading

Уже більше року в управлінській компанії діє соціальна акція «Стопнаркотик». За цей час працівники «Нової якості» зафарбували написи небезпечних наркоканалів на кількох сотнях будівель і парканів. Ініціювали цей процес за підтримки громадської організації «Міжнародна антинаркотична асоціація»

Заступниця керівника управлінської компанії Алла Букіна говорить, що «Стопнаркотик» це акція, яка існує й завдяки співпраці з мешканцями.

Ми звернулися до містян і попросили повідомляти нам про всі подібні написи. Потрібно було зробити фото напису, запам’ятати точну адресу та надіслати цю інформацію через месенджер нашої фейсбук-сторінки. Ми, зі свого боку, зобов’язалися в короткі терміни зафарбувати ці небезпечні зображення, розповідає Алла Букіна.

Перші місяці мешканці були надзвичайно активні та майже щодня інформували про написи. Алла Букіна зауважує, що замальовувати доводилося не лише на фасадах багатоквартирок, які перебувають на обслуговуванні «Нової якості».

Ми в компанії ухвалили рішення, що не будемо обмежуватися лише нашими будинками, адже чим більше таких адрес телеграм-каналів чи вказівників на закладки знищимо, тим більше життів врятуємо. Тому зафарбовували й на будинках ОСББ, і по приватному сектору, і на зупинках, і навіть у навчальних закладах. Часто на вже замальованих місцях з’являлися нові написи, тож як тільки ми про них довідувалися, виходили на місце з фарбою знову, додає Алла Іванівна. Водночас багато людей зізнавалися, що поки не дізналися про «Стопнаркотик», навіть не розуміли, які то небезпечні зображення та що вони означають. Траплялися випадки, коли напис був на воротах чи ж на балконі першого поверху, а мешканці не зважали на нього. Тепер же постійно звертають увагу.

Від початку акції силами працівників «Нової якості» зафарбовано близько двохсот написів. Водночас в управлінській компанії констатують: активність мешканців впала, й інформація про написи надходить не так часто, як раніше.

Тому звертаємося до містян із проханням: бачите незрозумілий напис, негайно сфотографуйте його, запишіть адресу та надішліть на месенджер «Нової якості» у Фейсбук. Якщо розумієте, що це телеграм-канал, то самостійно ще й заблокуйте його. Для цього потрібно підписатися на спеціальний бот.

Разом ми можемо вберегти підлітків від вживання наркотиків. Тож прошу містян активно долучитися до нашої акції, звертається до людей Алла Букіна.