loading

Кілька днів слюсарі-ремонтники «Нової якості» працювали в підвалі багатоквартирки на Волкова, 59. Вони утеплювали мережі теплопостачання.  Якраз із цього будинку в попередні опалювальні сезони досить часто надходили скарги на прохолодні батареї у квартирах. Адже частина тепла втрачалася через неізольовані труби в підвалі.

Інженер управлінської компанії Олександр Прокопчук говорить, що з-поміж інших будинків, якраз із Волкова, 59 було чи не найбільше скарг. Мешканці нарікали на недостатньо теплу воду та знижену температуру повітря у квартирах. 

  Ми обстежили мережі п’ятиповерхівки та виявили, що значною мірою тепловтрати відбуваються через самі труби в підвалі. Склали план робіт і зараз його виконуємо. Зокрема, триває часткове утеплення мереж теплопостачання та гарячої води, які знаходяться в підвальних приміщеннях цього будинку, зауважує інженер.

Нині слюсарі-ремонтники вже виконали роботи в трьох під’їздах із шести. Паралельно з частковим утепленням трубопроводів вони замінюють ще й запірну арматуру. Це, говорять, суттєво зменшить тепловтрати та підвищить якість теплоносія у квартирах.

   У цьому будинку мережі теплопостачання в багатьох місцях протікали, а ізоляція майже скрізь була обірвана. Тому частину трубопроводів замінили, а потім «утеплили» якісним теплоізоляційним матеріалом. Тож, сподіваємося, що після нашої роботи не лише в помешканнях стане більш тепло, а й у платіжках люди побачать менші суми, оскільки тепловтрати знизяться,  переконаний слюсар-ремонтник Олег Носаченко. 

Водночас він просить мешканців не обривати утеплення, інакше вся робота зведеться нанівець. 

   Трапляється, що мешканці запрошують приватних слюсарів, і ті без погодження з нами втручаються в систему, знімаючи теплоізоляційний матеріал. І труба знову починає «віддавати тепло» в простір, нарікає слюсар.  Якщо утеплення не чіпати, воно прослужить щонайменше п’ять років. 

Старший цього будинку Володимир Качкар каже, що мешканці вдячні управлінській компанії за виконання заявок, та сподівається, що так буде й надалі.

– Ми задоволені та особливо вдячні слюсарям компанії. Вони знають наш будинок і виконують роботи за першим зверненням, – зауважує пан Володимир. 

Аналогічні роботи тривають і в інших багатоквартирках. Адже утеплення мереж може відбуватися за будь-якої пори року. Загалом упродовж 2021 року «Новою якістю» було утеплено майже 17 кілометрів трубопроводів гарячого водопостачання та опалення. Ідеться про труби різного діаметру.