loading

На що зважати при покупці газової плити, як не забувати перекривати газовий кран після приготування їжі. Про ці та інші корисні поради розповів технічний директор «Газ-сервісу» Григорій Беспалов. Він виокремив головні рекомендації, дотримуватися яких мають усі містяни, у помешканні яких є газові прилади.

Газове обладнання – це не стіл і не шафа, тож його не можна збирати чи встановлювати самостійно. Якщо меблі ви можете змонтувати самотужки, то для плити чи будь-якої іншої газової установки необхідний профільний фахівець. Тому моє перше й, можна сказати, найголовніше прохання-застереження: не встановлюйте, не ремонтуйте та не переміщуйте газові прилади самостійно. Це можуть робити виключно фахівці, наголошує Григорій Беспалов. – Окрім того, звертаюся до кожної господині. Після приготування їжі не забувайте перекрити газовий кран на газопроводі перед плитою, а саме приміщення час від часу провітрювати.

Якщо ж ви лише купуєте собі у квартиру газову плиту, то експерти радять вибирати модель із газ-контролем. Таким чином, якщо раптом на конфорці згасне полум’я, подачу газу буде автоматично заблоковано. Та все ж якщо відчули в приміщенні дивний запах із підозрою на витік газу, не зволікаючи телефонуйте: 104.

У цей момент важливо не лише набирати аварійну газову службу, а й перекрити вентиль та в жодному разі не вмикати та не вимикати електроосвітлення чи електроприлади, говорить Григорій Беспалов. – Маю ще одне прохання: ніколи не користуйтеся несправною плитою, це  може обернутися небезпечними наслідками. Водночас я прошу всіх батьків не дозволяти дітям, особливо дошкільного віку, самостійно вмикати газові пристрої.

Фахівець також нагадує, що плити – це не пристрої опалення, і ними не варто зігрівати квартири.

І моє традиційне прохання: не забувайте укладати індивідуальні угоди на обслуговування газового обладнання,  звертається до містян фахівець «Газ-сервісу»

Додамо, що станом на сьогодні з «Газ-сервіс» укладено понад 1600 індивідуальних договорів. Для консультації телефонуйте (0472) 50-05-58 або 50-05-54