loading

На 13 годин у лютий мороз мешканці будинку на Надпільній, 214 залишилися без тепла. Усе – через порив труби системи опалення в підвалі багатоквартирки, до якого немає доступу. Фахівці «Нової якості» змогли за пів доби усунути аварійну ситуацію та повернути тепло в оселі.

Обидва приміщення, де стався порив комунікацій, знаходяться в приватній власності. Та неординарність випадку в тому, що до одного з них немає доступу.

– Наша аварійно-ремонтна бригада екстренно виїхала на виклик. Порив виявили у перукарні, що розташована одному з підвальних приміщень. Однак стара труба проходила й через друге приміщення, до якого немає доступу, – говорить головна інженерка управлінської компанії «Нова якість» Катерина Папуша. – Упродовж кількох годин ми намагалися вирішити цю проблему. Уже потрапивши всередину, побачили, що стара труба залита шаром бетонного розчину. Після демонтажу фахівці проклали 16 метрів нової поліпропіленової труби замість старої. 

Задля робіт систему опалення звільнили від теплоносія, однак через сильні морози “порвало” частину запірної арматури на техповерсі. Її замінили, заповнили систему теплоносієм та відновили опалення в будинку.

Катерина Папуша каже, що знадобилося цілих 13 годин, аби усунути аварійну ситуацію. Фахівці «Нової якості» діяли швидко, щоб уникнути катастрофічних наслідків. Вона додає, що  в такий мороз батареї, стояки та інші складові системи опалення «порвало б», а мешканці на кілька тижнів лишилися б без тепла.

У компанії додають, що інколи часу, щоб виконати роботи, потрібно набагато менше, аніж на отримання доступу до місця аварії. Взаємовідповідальність  мешканців за будинок, в якому вони мешкають, запорука оперативності виконання робіт!

В управлінській компанії працює не лише цілодобова «аварійка», яка в таких випадках тимчасово перекриває постачання води/теплоносія/електроенергії. Для таких випадків 24/7 працює ремонтна бригада. І ключові фахівці – сантехнік та зварювальник – за потреби приступають до виконання робіт незалежно від вихідних та святкових.