loading

Мешканці будинку на Вернигори, 16 уже з газом. Минулого четверга, 17 грудня, по одному стояку в цій багатоквартирці було припинено подачу газу. Без «блакитного палива» залишилися три квартири.

АТ «Черкасигаз» відключив у будинку стояк від газу через наявність води в газопроводі.

Фахівці «Газ-Сервісу» оперативно усунули аварійну ситуацію. За словами технічного директора ТОВ «Газ-Сервіс» Григорія Беспалова, швидко відновити постачання вдалося й завдяки тому, що кожен із власників квартир уклав договір на обстеження газових приладів. Адже це вимога закону, і без цього неможливий пуск газу.

22 грудня АТ «Черкасигаз» відновив постачання по стояку в будинку. Мешканці квартир уже можуть користуватися «блакитним паливом».

Додамо, із початку року аварійні ситуації сталися на газопроводах
26 багатоквартирок, які обслуговує «Нова якість».

– Станом на сьогодні всі будинки – із газом. Проте відновити газопостачання в них можна було швидше, ніж це сталося. Процес гальмували деякі квартири, які не поспішали укладати угоди, або ж ті, де ніхто не проживає, і там відсутній зв’язок із власниками, – зауважує Григорій Беспалов.

Дбати про власну безпеку варто завчасно: обстежуйте газові прилади мінімум один раз на рік. Обрати компанію, яка виконає технічний огляд обладнання, мешканці можуть самостійно. Серед сертифікованих підприємств – «Газ-Сервіс». Звертайтеся, ми допоможемо:  56-01-01. Або ж приходьте: Смілянська, 145.