loading

За вирощені квіти та доглянуту біля багатоповерхівки клумбу можна отримати подарунки. Управлінська компанія «Нова якість» цього літа знову оголосила конкурс на кращий квітник. До участі запрошуються всі будинки, які перебувають на обслуговуванні управлінця.

Конкурс стартував наприкінці минулого тижня й триватиме до 17 червня включно.

У «Новій якості» зазначають, що для участі потрібно виконати лише кілька простих умов. Передусім, необхідно зробити дві-три світлини квітника в хорошій якості та надіслати їх до управлінської компанії через месенджер фейсбука  або ж вайбер: (050) 291-51-51. Організатори уточнюють, що від однієї багатоповерхівки буде прийматися лише одна заявка на участь. Тож мешканцям необхідно уточнити, хто з них відправлятиме знімки. Якщо з однієї адреси фото надсилатимуть різні люди, то перевага надаватиметься світлинам, які надійдуть першими.  

Обов’язково потрібно додати свої контакти та написати історію про клумбу: хто за нею доглядає, які квіти там вирощує. Чим більше цікавої інформації тим більше шансів на перемогу.

Традицію визначати найкращий квітник ми започаткували минулого року. І тоді конкурс викликав чималий ажіотаж та зацікавлення: світлини нам надсилали навіть будинки ОСББ, писали з приватного сектору й теж хотіли долучитися, розповідає засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник. Тому, отримавши таку чималу віддачу від містян, ми вирішили, що визначати кращу клумбу Черкас доцільно щоліта. Та відразу уточнюю, що йдеться виключно про будинки, які  ми обслуговуємо. Обирати переможця будемо, як і торік за допомогою всіх підписників нашої фейсбук-сторінки. Після збору фото ми опублікуємо їх у пості й оголосимо голосування в коментарях. 

Переможців буде троє. Серед подарунків вони отримають кашпо, вазони для вуличних квітів, садові скульптури, які зроблять клумби та прибудинкові території переможців ще більш затишними.