loading

Управлінська компанія «Нова якість» просить містян бути пильними та не потрапити на гачок фейкових «управлінців». Про появу таких нам повідомляють самі ж мешканці. Особи не лише розповідають людям, що їхній будинок змінив управлінця, а й запевняють, що це, мовляв, погоджено із самою «Новою якістю». Ми офіційно заявляємо – це неправда!

Управлінській компанії відомо про кілька таких випадків. І за потреби ми готові звернутися до правоохоронних органів.

Мені телефонували мешканці та розповідали, що ці особи приходять до співвласників будинку й кажуть, що їхня багатоповерхівка змінює управлінця і що цей процес нібито вже погоджено з «Новою якістю». Звісно, я заспокоїла людей та запевнила, що їхній будинок нікуди не переходить і що ми й надалі продовжуємо його обслуговувати, – говорить майстерка по роботі з населенням управлінської компанії «Нова якість» Тетяна Цимбалюк. – Мешканці не хочуть змінювати управлінця та хвилюються, аби ці особи не підробили їхні підписи.

У «Новій якості» наголошують, що всі подібні історії зі зміною управління – ніщо інше як фейк. Та просять мешканців повідомити до кол-центру про подібні випадки та не піддаватися на інформаційні провокації. 

Окрім того, кожен містянин може перевірити, чи перебуває його будинок на обслуговуванні «Нової якості». Це можна подивитися на сайті компанії  чи ж дізнатися в цілодобовому кол-центрі за номером: 56-01-01.