loading

Літо це час, коли працівники управлінської компанії, поряд з іншими роботами, виконують ремонти на дитячих майданчиках. Лагодять каруселі, гойдалки, «машинки» та «ракети». Утім про заміну таких конструкцій на нові наразі не йдеться.

Кількість заявок щодо ремонту зросла з настанням тепла. Батьки, які приводять дітей на майданчик, бачать якусь зіпсовану деталь та телефонують до нашого кол-центру. Ми за це їм вдячні, адже не завжди вчасно можемо побачити ту чи іншу поломку. Хоча наші майстри по роботі з населенням постійно звертають увагу і на стан дитячого обладнання у дворах. Щось зіпсувалось після зими, щось відірвали підлітки. Тому наші працівники нерідко виїздять якраз на ремонти конструкцій дитячих майданчиків та докладають максимум зусиль, щоб якісно відремонтувати їх, говорить заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко. За потреби здійснюють демонтаж, попередньо узгодивши його з мешканцями. 

Серед найчастіших заявок заміна сидіння чи ланцюгів на гойдалках, елементів на містках, ремонт поручнів, зварювання деталей на залізних конструкціях, фарбування тощо. 

Водночас у «Новій якості» пояснюють, що нині компанія не приймає заявки на встановлення нових елементів дитячого обладнання.

Ідеться про ті ж таки гойдалки, каруселі, гірки. Їхній монтаж мають здійснювати лише профільні підприємства, які й спеціалізуються на таких різновидах робіт і мають всі необхідні дозвільні документи. Та це не стосується пісочниць, які ми ставили торік вони статичні та не потребують дотримання додаткових технічних вимог щодо монтажу, зауважує Ольга Протасенко. Окрім того, нові залізні конструкції навіть не передбачені наявним тарифом. Якщо будуть зміни, ми обов’язково повідомлятимемо.