loading

Цьогорічний День Незалежності став особливим для колективу управлінської компанії. Працівники «Нової якості» взяли участь в одному з фестивалів, який 24 серпня відбувався в місті.

Попередній
Далі

На День Незалежності в Черкасах одночасно проходило 30 фестивалів, які розгорнулися уздовж черкаської набережної. Колектив компанії взяв участь у «Крутому спуску» – перегонах на саморобних машинках.

– Долучитися до цього фестивалю ми вирішили буквально в останні дні.  У п’ятницю зібрали команду та з підручних матеріалів змайстрували саморобну машинку. Знайшли три непотрібних колеса, залишки металу, кермо. За кілька годин за допомогою зварювального апарату підготували каркас. Потім пофарбували. Оздоблювати вирішили предметами, які асоціюються з нашою роботою: узяли мітлу, щітки, граблі, робочі рукавиці. Мене, як найменшого працівника, обрали водієм, – розповідає Максим Дума.

Назвали команду «НЯшка», як інколи «Нову якість» називають містяни.

А підтримати свою команду прийшла частина колективу. Такі спільні заходи об’єднують та здружують – упевнені в компанії. І хоч перемогти на «Крутому спуску» не вдалося, але хороший настрій глядачам створили.

Окрім того, на локації фестивалю була виставлена техніка компанії – два трактори та два навантажувачі. Біля них, як і біля машинки, фотографувалися діти.