loading

Дощова та тала вода текла по фасаду та навіть потрапляла до квартир. Така ситуація тривалий час була в будинку за адресою пров. Медичний, 5. Усе через діряві жолоби на даху багатоповерхівки. Вони не ремонтувалися з часу зведення будинку.

Начальник дільниці з поточних ремонтів управлінської компанії Руслан Хворостенко розповідає, що жолоби передусім потрібні, щоб спрямовувати талу чи дощову воду до водостічних труб.

 Жолоби є не на всіх будинках. Їхня наявність залежить від проєкту самої багатоквартирки. Наприклад, на дев’ятиповерхівках їх немає. Найчастіше жолоби є в будинках на п’ять і менше поверхів, скажімо, як на Медичному, 5. У більшості вони роками не замінювалися, а лише частково «латалалися» й навіть не всюди. Та таке ремонтування, на жаль, неефективне, каже Руслан Хворостенко. Управлінська компанія «успадкувала» цю проблему, і тепер ми намагаємося її виправити.

У «Новій якості» вирішили, що стічні конструкції потрібно повністю замінювати на нові. Так уже зробили на Медичному, 5. Бригада управлінця зняла старі, ущент зіпсовані корозією залишки жолобів й оновила їх на оцинковані конструкції. Загальна протяжність близько 35 метрів. Додамо, що такі висотні роботи можливі й завдяки наявності автовишок. Працівникам не потрібно нести матеріали східцями, а відповідно й ефективність та швидкість роботи значно зростає.

  Тепер дощова вода не затоплюватиме фасад цієї багатоквартирки. Працювали кілька днів. Нам залишилося зробити ще «спаювання» жолоба з покрівлею, щоб це була суцільна площина. Опісля перейдемо до будинків за адресою Самійла Кішки, 149 та Самійла Кішки, 220,   коментує Руслан Хворостенко.

Якщо ж ваша багатоквартирка також потребує таких робіт, залишайте заявку до кол-центру управлінської компанії: 56-01-01 та 59-01-01.

ЧИТАЙТЕ: Утримання будинку в цифрах. На прикладі черкаської багатоквартирки