loading

Управлінська компанія «Нова якість» придбала нову установку для ямкового ремонту. Нині її тестують у черкаських дворах, а паралельно навчають бригаду. Технологія дозволить значно швидше виконувати заявки по ямковому ремонту на прибудинкових територіях.

Лише кілька хвилин потрібно, щоб «залатати» яму, діаметром 50 сантиметрів. Такі результати роботи нової установки. Уперше її протестували у дворі будинку за адресою Кооперативний, 3.

Директор управлінської компанії Сергій Атамась зазначає, що мало не щодень до кол-центру «Нової якості» надходять заявки від мешканців про ремонт асфальтного покриття у дворах.

У нас є бригада й техніка, яка здійснює ремонт, але та технологія вимагала часу й відповідно виконання заявок просувалося повільно. Нова ж установка значно пришвидшить процес, говорить Сергій Атамась. І сьогодні ми в цьому переконалися. Уже відзавтра ми активно приступимо до виконання заявок.

Новітнє «латання» ям відбувається в кілька етапів. Спеціальна конструкція в лічені секунди видуває з ями пил та сміття. Далі дно ями заливається спецемульсією. І третій етап «задування» ями сумішшю емульсії та гранвідсіву.

Каток для трамбування щебеню не потрібний, його повністю замінює сильний потік повітря. За п’ять-вісім хвилин по відремонтованому асфальту вже можна спокійно ходити, додає Сергій Атамась.

ЧИТАЙТЕ: У рази ефективніше: у черкаських дворах асфальтують ями по-новому