loading

Мініскверик у дворі, комфортні лави та світло в під’їздах. Такі зміни  мешканці будинку на Волкова, 36 відчули завдяки «Новій якості». Будинок та двір почали оновлюватися після заявок від активних мешканців квартир.

 – Компанією ми дуже задоволені. За півтора року було зроблено багато речей. Найголовніше – нам промили систему опалення. Очікуємо на легший старт опалювального сезону та тепло в наших оселях, – говорить мешканка одного з під’їздів Анна Анатоліївна.

 Працівники управлінської компанії «Нова якість» на кожному поверсі встановили сучасні ліхтарі на сходових майданчиках 4-поверхівки та зробили освітлення під’їзду ззовні задля безпеки мешканців. Також відремонтовано піддашок у будинку, який був у ненадійному стані. Біля затишних клумб з’явився новий парканчик, а поруч – лавочки для комфорту мешканців. Окрім цього, «Нова якість» пофарбувала обладнання на дитячому майданчику.

У дворі будинку управлінцем було спиляно аварійні дерева та обрізано сухе гілля, небезпечне для мешканців.

Анна Анатоліївна розповідає про висаджений власноруч мініскверик. За її словами, зміни в будинку залежать і від самих мешканців. Жінка зазначає, що для цього варто лише робити заявки через кол-центр управлінської компанії та справно сплачувати кошти за послуги.

– Я хочу звернутися до мешканця кожної квартири, кожного будинку: як театр починається з вішалки, так і краса прибудинкових площ залежить від нас, мешканців. Ось подивіться: «Нова якість» спиляла аварійні дерева. А ось те, що ми посадили своїми руками, доглядаємо, поливаємо. У нас тут добре, чистенько, красиво, затишно. Із віконця подивишся й радієш, – стверджує мешканка.

Нагадуємо, що більшість робіт компанія виконує за вашими заявками. Ми робимо все, аби прискорити процес їхньої реалізації.

Працюємо заради вашого комфорту!