loading

П’ять лав пів року тому та ще чотири – на початку осені поставила «Нова якість» біля п’ятиповерхівки за адресою Смілянська, 119. А нещодавно там з’явилися ще й дві нові урни.

Звернення подавала мешканка Любов Соловйова. І тепер разом із сусідами відпочиває на них біля під’їзду. 

– Наші старі лави були поламані, сідаєш і боїшся, щоб не впасти. А на ціліших місця для всіх бракувало. Хто встиг – той і присів. Це при тому, що до нашого двору часто приходять гуляти люди й із інших  будинків: обмінюємося новинами, пліткуємо. У теплу пору року збираємося щодня. А сидіти – ніде. Тому лавочки були вкрай необхідні, – розповідає жінка. – Тепер усе – інакше. Зараз на цих нових місцях відпочинку королевами почуваємося.

Дев’ять лав розмістили біля кількох під’їздів, поблизу дитячого майданчика та між деревами на зеленій зоні. Згодом мешканці зробили заявки ще й на дві нові урни. Тепер, кажуть, їхній двір став у рази затишніший. Нині чекають і на огорожу. Заявку до кол-центру теж подали. 

Коли люди нарікають, що «Нова якість» нічого не виконує, я запитую: а чи дзвонили ви до кол-центру? Як без заяви майстер довідається, що у вашому будинку є якась проблема? – підказує іншим Любов Василівна.

Вона  на власному прикладі переконалася в ефективній співпраці з «Новою якістю». І це стосується не лише лав.

– Освітлення лагодили, наддашки ремонтували, аварійні дерева обрізали. Машини з написами «Нова якість» часто в нас з’являються, і я всім про це говорю. Можливо, не кожну заявку можна виконати швидко, але я не нарікаю, – каже жінка. 

Загалом за за весняно-літній період управлінець установив 170 лав. Усі – за заявками мешканців. 

Окрім того, уже другий рік поспіль у компанії активно монтують огорожу в черкаських дворах. Цьогоріч удалося встановити шість кілометрів парканів на понад 90 прибудинкових територіях міста.

Додамо, що вже кілька місяців у «Новій якості» виготовляють та установлюють у дворах черкаських багатоквартирок нові урни. За весь період – поблизу будинків з’явилося понад 80 сучасних смітників.