
- yakistcherkass
- Січень 2023
- Новини
Пошкоджені димовентканали – це ще один критичний фактор, через який може підтоплювати під’їзди в багатоквартирках. Адже за мінімального пошкодження вентиляційної системи у квартири чи місця загального користування відразу просочуються опади.
Чому так відбувається та як мешканці можуть самі спровокувати небезпеку – пояснює заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко.
Димовентиляційні системи в будинках не оновлювалися з моменту введення їх в експлуатацію. А тому, очевидно, що за десятки років вони не можуть залишатися в «ідеальному» стані, наголошує Ольга Протасенко.
– Із віком та під впливом погоди цегляні стінки вентсистеми руйнуються, а старі флюгарки зносить вітром. І це – пряма «дорога» до затікання опадів. До того ж є й недобросовісні мешканці, які нерідко зривають/ламають верхівки димовентканалів, не розуміючи, що шкодять собі й своїм сусідам, – каже заступниця директора «Нової якості».
В управлінській компанії звітують: цього року вже встигли відремонтувати такі конструкції на кількох будинках, адже подібні роботи можна виконувати навіть у морози. Працівники оновлювали розбиту цеглу, штукатурили оголовки димоходів, покривали металом та за потреби додатково чистили систему.
ЧИТАЙТЕ: Повністю чи частково? Пояснюємо, за яких умов оновлюємо зливову систему на будинку
До всього, димовентиляційні канали фахівці «Нової якості» систематично прочищають згідно з графіком. Детальніше про це – в наступних публікаціях.