loading

На початку вересня за цією адресою в одному з під’їздів прорвало трубу. Неординарність випадку в тому, що будинок не має підвальних приміщень. Тому найшвидший та найпростіший спосіб потрапити до трубопроводу – демонтувати підлогу у квартирах.

Аварійна бригада управлінської компанії «Нова якість» тієї ж ночі екстренно виїхала на виклик. Майстри оперативно перекрили воду, зупинивши підтоплення. А через кілька годин, щоб забезпечити мешканцям під’їзду водопостачання, наші працівники проклали понад 100 метрів тимчасової труби.


– Ми прораховували всі варіанти усунення аварійної ситуації: аби це не вартувало «усіх грошей світу» для мешканців та було з мінімальними незручностями. Адже зривати підлогу – це найпростіше, але найбільш збитково для мешканців. Власне пошук прийнятного технічного рішення цієї проблеми зайняв кілька тижнів. Ще певний час пішов на погодження дозволів від низки профільних служб. «Нова якість» знайшла оптимальний спосіб: прокладання нової труби шляхом проколу під фундаментом, – говорить головна інженерка управлінської компанії «Нова якість» Катерина Папуша.

КП “Черкасиводоканал” зробило свій внесок у вирішення проблеми. Їхні фахівці проклали додаткову зовнішню мережу до місця заведення нових комунікацій під будинок.

У процесі виконання робіт ми зіткнулися зі ще однією проблемою: глибина закладки старого фундаменту була більшою удвічі за очікувану. Вести роботи довелося в складних умовах на глибині понад 4 метри. Прокладання нових мереж зайняло кілька днів, – говорить Катерина Папуша. – Такий варіант був найкращий і по ціні, а найголовніше – не руйнував підлоги у квартирах мешканців.

Усі роботи за адресою було виконано успішно. Нині п’ятиповерхівка – із водою, мешканці – із цілою підлогою.