loading

Кожна злива чи надмірна кількість снігу наводила жах на черкасця Сергія Солнишкіна. Чоловік мешкає на верхньому, п’ятому, поверсі будинку на Благовісній, 236. Вода до його квартири затікала через щілини на парапеті покрівлі багатоповерхівки. Бувало, що по стінах рікою текла аж до підлоги. Останнім часом ставало все гірше.

Раніше куди я тільки не звертався. У минулі роки писав у ЖЕК. Мені відповідали, що нічого зробити не можуть, бо немає вишки. Цього року ситуація стала зовсім критичною. І я подав заявку до «Нової якості». Аж здивувався, що так швидко відреагували на моє звернення. Молодці, каже чоловік.  

Обстеження показало, що затікання відбувається не через покрівлю, а якраз через парапет, на якому зіпсувалося покриття. Найгірша ситуація була над квартирою Сергія. Щоб запобігти подальшому потраплянню дощової води до помешкання містянина, було ухвалено рішення про закріплення на парапеті металевого обрамлення. Роботу бригада управлінської компанії виконала буквально за день.  

Заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко зауважує, що найчастіше такі ситуації трапляються в будинках на п’ять і менше поверхів, в яких відсутній техповерх.

У багатьох із них парапети взагалі не ремонтувалися з часів зведення багатоквартирок. Для їхнього ремонту чи хоча б обстеження необхідні автовишки, а такої техніки у СУБах не було. Тож час від часу нам надходять подібні заявки, і ми в  короткі терміни їх виконуємо, бо ж працюємо власною автовишкою. На ній підіймається бригада й потрібні для ремонту матеріали,  – говорить Ольга Протасенко. – Тож якщо маєте подібну проблему, залишайте заявку.