loading

Якщо маєте найменшу підозру на збій у роботі газових приладів – терміново викликайте фахівців. А ще обов’язково проводьте щорічне обстеження обладнання. Так закликають у ТОВ «Газ-сервіс». Адже ліпше зайвий раз «перестрахуватися» та зробити все за правилами, аніж «дочекатися» трагедії. Як, наприклад, нещодавно й сталося в передмісті Києва.

За інформацією ЗМІ, через неправильну експлуатацію газового котла в одному з будинків трапився вибух газу. Загинуло троє людей та зруйнувалися квартири. Таких прикрих історій можна налічити десятки й у Черкасах, коли через недотримання правил безпеки або невчасне обстеження зривалися колонки, котли та плити.

На які «сигнали» від газових приладів слід звернути увагу, аби вчасно відреагувати та уникнути біди – розповіли працівники ТОВ «Газ-сервіс».

• ЗАПАХ ГАЗУ. Це – найперша ознака витоку. Варто перекрити кран і ТЕРМІНОВО викликати 104.

• КОПТИТЬ, ТРІЩИТЬ ЧИ ПОГАНО ЗАПАЛЮЄТЬСЯ конфорка. Причина – забиті «збіглим» супом чи кавою форсунки, розплавлені деталі тощо. І якщо вчасно не відреагувати – може трапитися пожежа.

• СКЛАДНО ПОВЕРТАЄТЬСЯ газовий кран. Так буває через налипання жиру та пилу або ж брак мастила всередині нього. Аби уникнути витоку – викликайте фахівців.

• НЕ ЗАГОРАЄТЬСЯ духовка. Якщо «доріжка» засмічена й не вся запалюється полум’ям, це може призвести до вибуху.

• ПРОТІКАЄ газова колонка. Це – перший «маячок» прогнилих труб або зношених деталей, що загрожує поривом і затопленням оселі.

• Якщо колонка «БАХКАЄ», або ж вода з крану тече зі слабким «напором», імовірно – причина в «забитому» теплообмінникові чи вхідному фільтрові. Аби колонка не «закипіла», зверніться до спеціалістів.

Фахівці наголошують: не треба забувати й про щорічне обслуговування газового обладнання в оселі. Адже саме це може попередити небезпеку та врятувати вам життя.

Не відкладайте – телефонуйте: 050-378-34-02 та 050-378-34-18.