loading

Більше сотні будинків, які перебувають на обслуговуванні управлінської компанії, цього року отримали нові поштові скриньки. Про це повідомляє заступниця директора управлінської компанії «Нова якість» Алла Букіна.

За її словами, у деяких будинках ідеться про монтування поштових секцій у всіх під’їздах, в інших – у частині, залежно від потреби.

– Ми працюємо відповідно до заявок мешканців. Але часто спостерігається тенденція, коли мешканці бачать, як у сусідньому під’їзді монтуємо скриньки й також подають заявку, щоб установили й у них. Тому виходить, що по виконанню будинок можемо розбити на різні місяці, скажімо, у частині під’їздів секції змонтували на початку літа, а в частині – зробимо восени. Тож прошу людей не хвилюватися з цього приводу: якщо ви подали заявку, а на рахунку багатоквартирки достатня кількість коштів, то нові скриньки обов’язково будуть й у вас, – коментує Алла Букіна.

Нині працівники компанії всі сили використовуть на вуличні роботи. Але паралельно продовжують установлювати й секції для кореспонденції. Наразі виконані майже всі заявки, які надходили упродовж весни та на початку літа.

– Але ми маємо вже й нову потребу. Нині формуємо перелік та обов’язково його опублікуємо. Однак хочу наголосити, що часто просимо від мешканців зібрати підписи на встановлення скриньок. Особливо в спірних моментах, коли люди між собою не можуть сформувати першочерговість робіт у своєму будинку, – зауважує Алла Букіна.  

Ознайомитися з переліком адрес, де вже є поштові скриньки можна ТУТ.