loading

Безпечний дитячий майданчик, промита система опалення, відремонтовані вікна у під’їзді – одні з перших змін, які сталися на Хіміків, 60. Після підписання договору на управління з “Новою якістю” мешканці склали перелік рекомендованих змін. І вже половину списку вдалося реалізувати.

Мешканка будинку Ірина Йосипівна – одна з небагатьох, хто першими заселився в багатоквартирку одразу після її здачі в експлуатацію та досі проживає тут.

– За більше ніж пів сотні років ми побачили якісь повноцінні зміни. Все що першочергово могли зробити, вже виконали, – ділиться Ірина Йосипівна. – Перекрили покриття входів у підвал і приямків, установити нову лаву біля під’їзду, відремонтувати старий парканчик. У коридорах замінили скло на вікнах, а на прибудинковій території тепер нарешті стоїть сушка для білизни.

Цьогоріч тут зрізали аварійні дерева та сухе гілля на ще живих. 

– Ми боялися дітей пускати на дитячий майданчик, бо там було кілька старих дерев. Це небезпечно. І ходити по тій стороні будинку від зупинки люди боялися. Усе зрізали, – говорить мешканка. – А на дитячому майданчику поставили пісочницю і навіть завезли у неї пісок, а не як було раніше, викинули просто купу поруч. Це мене чесно здивувало. 

Управлінець поміняв водостічну трубу біля першого під’їзду та підготував будинок до зими – зробив промивку системи тепломережі. Проте це ще не всі роботи. У планах – зробити покрівлю, замінити комунікації, відремонтувати під’їзд, що переніс пожежу тощо. Нагадуємо, що більшість робіт компанія виконує за вашими заявками та за умови справної сплати за послугу. 

Ми робимо все, аби прискорити процес їхньої реалізації.