loading

Із середини квітня й до кінця літа – оптимальний час, коли містяни можуть не лише планувати, а й виконувати роботи на мережах опалення. Зокрема, замінювати батареї чи встановлювати нові рушникосушки. В інший період це робити заборонено.

– Із 17 квітня мешканці можуть залишати заявки на злиття води із системи опалення. Ми погоджуємо дату й відправляємо до них нашого сантехніка. Коли воду перекриють, люди можуть братися за ремонтні роботи на мережах, – зазначає головна інженерка управлінської компанії Катерина Папуша.

Вона наголошує, що втручання в систему опалення можна здійснювати лише між опалювальними періодами. Восени та взимку це робити категорично заборонено.

– Зараз і ми як управлінська компанія, і теплопостачальні підприємства готуємося до наступного опалювального сезону, тому в цей час рекомендуємо мешканцям не зволікати, а виконати заплановані ремонти. Бо щороку стикаємося із ситуаціями, коли заміну приладів опалення мешканці затіюють восени чи навіть взимку й просять нас злити воду із системи. У таких випадках ми змушені відмовити. Тому необхідно впоратися з усім до 1 вересня, – радить Катерина Папуша.