loading

Перетнули кордони шести країн, проїхали понад п’ять із половиною тисяч кілометрів за сім днів, аби перегнати автівки для бійців одного з батальйонів черкаської тероборони. Днями працівники «Нової якості» та друзі компанії транспортували з Фінляндії вісім пікапів, які були придбані на потреби ЗСУ.

 

– Готові хоч завтра в дорогу, бо знаємо, заради чого це робимо, – говорить одна з водійок Тетяна після приїзду додому.

У дорозі вона вела щоденник. Вперед діставалися трьома видами транспорту: потяг, літак, паром. Назад – уже за кермом цих пікапів. Усього проїхали понад п’ять із половиною тисяч кілометрів:

– У нас за кермом було п’ять дівчат і троє хлопців. Фіни, коли побачили наш майже жіночий батальйон, дуже здивувалися й перейнялися. Так хвилювалися за нас, що коли віддавали авто, то сплутали ключ в автівках. Одна не заводилася, і ми вже засмутилися, що не всі зможемо забрати.

Нині авто вже в Україні. Батальйон, для якого їх придбали, зараз на ротації. За словами засновника групи управлінських компаній Андрія Бортника, поки ж автівки ще пройдуть технічний огляд та їх пофарбують.

– Дівчата й хлопці в дорозі фіксували всі технічні моменти щодо транспорту, на які варто звернути увагу. До того ж авто пройдуть загальний огляд, приведемо їх до ладу, аби не підводили хлопців на передовій, – розповідає Андрій Бортник.

Додає, автівки придбав власним коштом за підтримки співзасновників та друзів. Це вже не перша й не остання його допомога фронту.

– Кожен робить, що може. І коли з’являється така потреба, я без роздумів шукаю можливості. Тим паче, що чудово знаю потреби своїх побратимів зі служби, – каже підприємець.